اقتصادی

۱۱ خودرو وارداتی در سامانه یکپارچه برای متقاضیان مرحله اول عرضه شد

(آوازه) :

ایسنا: سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی برای متقاضیانی مرحله اول (نوبت‌دار‌های ثبت‌نامی اسفند ماه سال گذشته) از امروز (چهارشنبه ۴ بهمن ماه) با عرضه ۱۱ محصول به مدت سه روز (تا ششم بهمن ماه) فعال شده و در دسترس قرار گرفته است.

پس از گذشت ۱۰ روز از اجرای مرحله قبلی فروش خودرو‌های وارداتی، از امروز (چهارشنبه ۴ بهمن‌ماه) سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی بار دیگر با عرضه ۱۱ خودروی خارجی وارد شده توسط چهار شرکت خودرویی واردکننده، بازگشایی شده است.

بدین منظور، متقاضیان خودرو‌های وارداتی که در گام نخست خرید این خودرو‌ها در اسفند ماه سال گذشته با بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در حساب وکالتی خود، اقدام به ثبت‌نام کرده و نوبت‌دهی شده بودند، از امروز (چهارشنبه) به مدت سه روز فرصت خواهند داشت تا از میان ١١ مدل خودروی وارداتی عرضه شده، سه اولویت خود را انتخاب کنند.

سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی برای متقاضیان به مدت سه روز و تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز جمعه (شش بهمن ماه) در دسترس خواهد بود تا متقاضیان سه اولویت از سبد محصولات اعلامی را با در نظر گرفتن اهمیت چینش این اولویت‌ها، در دسترس خواهد بود.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا