جهان

واکنش دبیرکل گردان‌های سیدالشهدای عراق به کشته شدن ۳ سرباز آمریکایی: از کشته شدن ۳ سرباز ناراحت شده اند، اما کشته و زخمی شدن ۱۰۰هزار فلسطینی ناراحتشان نمی‌کند

(آوازه) :

ایسنا: دبیرکل گردان‌های سیدالشهدای عراق در واکنش به کشته شدن نظامیان آمریکایی گفت واشنگتن از کشته شدن ۳ سرباز ناراحت شده است اما کشته و زخمی شدن ۱۰۰هزار فلسطینی ناراحتش نمی‌کند!

ابو آلاء الولائی، دبیرکل گردان های سیدالشهدا عراق در صفحه کاربری خود در شبکه ایکس نوشت آمریکایی‌ها به خاطر کشته شدن سه سرباز ناراحت شدند اما از کشته وزخمی شدن ۱۰۰ هزار فلسطینی با سلاح آمریکایی و دستان صهیونیستی در غزه ناراحت نمی‌شوند.

وی نوشت رفتارهای متناقض آمریکا انسانیت ادعایی این کشور را از بین برده ‌و چهره جنایتکار و قبیح آن را در برابر جهان آشکار کرد، تا جایی که حتی همدردی و همبستگی بین‌المللی را از دست داد و امروز در انزوای واقعی است.

در پی حمله مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکایی «التنف» در مرز سوریه و اردن، کاخ سفید با حضور رئیس جمهور این کشور جلسه اضطراری تشکیل داد.

کاخ سفید اعلام کرد جلسه مشورتی امنیت ملی آمریکا با حضور مشاور امنیت ملی و به همراه وزیران امور خارجه و دفاع، مدیر سیا و رئیس ستاد ارتش در حضور «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا برگزار شد.

مقاومت اسلامی عراق شامگاه یکشنبه مسوولیت حمله به پایگاه آمریکایی التنف در مرزهای سوریه و اردن را به عهده گرفت‌.

«لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا در واکنش به این حمله اعلام کرد واشنگتن در زمان و مکان مناسب پاسخ خواهد داد.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا