حوادث

واژگونی اتوبوس تبریز به تهران؛ مصدومیت ۲۸ نفر

(آوازه) :

مهر: رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان، از وقوع یک حادثه رانندگی در آزادراه تهران به زنجان خبر داد.
 
داریوش تقی‌لو با بیان اینکه یک دستگاه اتوبوس در ساعت ۴ و ۶ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه ۴ دی‌ماه) در لاین شمالی آزادراه تهران به زنجان مابین هیدج و صائین‌قلعه واژگون شد، افزود: در پی این حادثه ۲۸ نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند.
 
وی با یادآوری این ۱۰ کد آمبولانس به محل وقوع این سانحه رانندگی اعزام شدند، تصریح کرد: مصدومان حادثه پس از ارزیابی اولیه برای ادامه درمان به بیمارستان‌های بوعلی و الغدیر انتقال داده شدند.
 
نقی لو با یادآوری اینکه با توجه به وسعت حادثه، دو تیم از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شمال‌غرب و دو تیم دیگر نیز از پایگاه امدادی صنعتکار شهرستان ابهر برای امدادرسانی اعزام شدند، خاطرنشان کرد: این شش تیم اعزام شده متشکل از ۱۲ نجاتگر به همراه سه خودروی نجات با دستگاه‌های ست نجات هیدرولیک و سه آمبولانس در این حادثه حضور داشتند.
 
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان با اشاره به اینکه این اتوبوس مسافربری با ۳۱ سرنشین از تبریز به تهران در حال تردد بود، اظهار کرد: از هم‌وطنان انتظار داریم به محض گرفتار شدن در حوادث و سوانح، باشم اه ۱۱۲ ندای امداد تماس حاصل کنند.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا