ورزش

نحوه عجیب مصدومیت صادقی: پایم در استخر سُر خورد/ خیلی زود برمی‌گردم

(آوازه) :

فرهیختگان: سعید صادقی، بازیکن پرسپولیس بعد از انتشار تصویر پای گچ گرفته خود در رسانه‌ها، طی گفت‌و‌گویی درباره نحوه مصدومیت و مدت زمان دوری خود از میادین توضیحاتی داد:

متاسفانه در تعطیلات و وقتی در استخر بودم دمپایی‌ام سر بود و باعث شد تا زمین بخورم و این اتفاق برایم رقم بخورد. واقعا بدشانسی آوردم. نمی‌دانم باید چه بگویم و فقط امیدوارم شرایط به شکلی باشد که خیلی زود برگردم.

اینقدر حرفه‌ای هستم که بدانم چه باید کنم. بعد از تمرین اختصاصی و دویدن، خواستم استخر بروم که در نهایت این اتفاق برایم افتاد. البته پزشک گفته که مشکل حادی نیست و خیلی زود می‌توانم برگردم. متاسفم که در این روزهای حساس کنار تیم نیستم اما مطمئنا تمام تلاشم را خواهم کرد تا خیلی زود به تمرینات گروهی برگردم و بتوانم در کنار دیگر بازیکنان برای قهرمانی تلاش کنیم.

باید ام آر ای بگیرم تا میزان دقیق مصدومیتم مشخص شود و خیلی زود این مراحل را دنبال خواهم کرد. اینکه روی ویلچر نشسته بودم به خاطر توصیه پزشک بود که فشاری روی پایم وارد نشود و در کل همه چیز نسبت به دقایق اول این مصدومیت بهتر است. نگران نباشید و خیلی زود برمیگردم و در کنار تیم برای هدف بزرگ مان در این فصل تلاش خواهیم کرد.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا