ورزش

معاون هماهنگ کننده بسیج: ما نقطه ای را می زنیم که مردم عادی آنجا نباشند؛ دقیقا همان کاری که سپاه در اربیل و ادلب انجام داد

(آوازه) :

تسنیم: معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج از برگزاری یادواره شهدای اطلاعات سپاه همزمان با سالروز شهادت حسن باقری خبر داد.

 

سردار معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج از برگزاری یادواره شهدای اطلاعات سپاه در روز 9 بهمن و همزمان با سالروز شهادت حسن باقری خبر داد.

 

وی افزود: در بین مجاهدان ارزشمند دفاع مقدس پرزحمت‌ترین اقدام، شناسایی و اطلاعات بود که مجاهدان ما این اقدام را انجام می‌دادند و در این زمینه شاید ده‌ها بار برای شناسایی دشمن فعالیت می‌کردند.

 

سردار معروفی افزود: در عملیات والفجر 8، نیروهای اطلاعات در یک سنگر کوچک بدون هیچ امکاناتی نزدیک به یک ماه مستقر می‌شدند تا اقدامات دشمن را شناسایی کنند. در آنجا آب و غذا نبود و با آن همه سختی نیرو‌های اطلاعات تلاش می‌کردند تا کمک کنند که عملیات دقیقی صورت گیرد.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج عنوان کرد: شهدای ما ستارگان واقعی و هر کدامشان قطب‌نمایی هستند که راه را به ما نشان می‌دهند. شهدای ما هنرمندان واقعی ما بودند و ما نیز باید امروز این شهدا را به جامعه خودمان معرفی کنیم.

 

وی بیان کرد: ما اگر بخواهیم حقیقت، بزرگی و اقتدار جمهوری اسلامی را جستجو کنیم، باید آن را در بین شهدا بیابیم. حقیقتاً بزرگترین معجزه انقلاب اسلامی شهدا بودند؛ آن‌ها زرنگترین شخصیت‌های جامعه ما بودند. همه ما خواهیم مرد، اما شهدای ما با زیبایی این معامله را با خداوند انجام دادند و امروز همه آن‌ها برای ما الگو هستند.

 

سردار معروفی ادامه داد: یک از این الگو‌ها شهید حسن باقری بود که معجزه دفاع مقدس است. او یک روزنامه‌نگار بود، اما بعد تبدیل به خوش‌فکر‌ترین نیروی نظامی و از طراحان اصلی صحنه نبرد دفاع مقدس شد.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به عملیات طوفان الاقصی گفت: یکی از خروجی‌های مهم این عملیات جلوگیری از فراموشی مساله فلسطین و بیداری وجدان‌های خواب دنیا بود.

 

وی تصریح کرد: معجزه  بیداری وجدان‌های خواب دنیا توسط رسانه انجام شد.

 

سردار معروفی تاکید کرد: دشمن شکست خورده در حال فرار است و دشمن در حال فرار، انتحار و کارهای دزدانه می‌کند و کسانی را اجیر می‌کند تا مردم را ترور و منفجر کنند؛ این نشانه شکست دشمن است.

 

وی افزود: دشمنان از رزمندگان رسول الله، حزب الله، حشد الشعبی، نیروهای مردمی سوریه و غزه شکست خوردند و در حال انتحار هستند.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج عنوان کرد: دشمنان شکست خورده انتحار می کنند و مردم و مسجد و بیمارستان را می زنند ولی ما نقطه ای را می زنیم که مردم عادی آنجا نباشند و جز دشمن کسی آنجا نباشد؛ دقیقا همان کاری که سپاه در اربیل و ادلب انجام داد.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا