ورزش

مانچینی: نمی‌دانم کلینزمن از تصمیمش پشیمان می‌شود یا نه! / باید بهترین خودمان باشیم

(آوازه) :

تسنیم: روبرتو مانچینی در نشست خبری پیش از بازی عربستان مقابل کره جنوبی در مرحله یک هشتم جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: با کره جنوبی بازی داریم که در مرحله گروهی بازی‌های خیلی خوبی انجام داد. آن‌ها تیم خیلی خوبی دارند که شامل بازیکن و سرمربی است. ما هم در این مسابقه شانس داریم و حالا باید مقابل این تیم خیلی خوبی بازی کنیم.

وی درباره تاریخچه بازی‌های دو تیم توضیح داد: از تمام مردم عربستان تشکر می‌کنم. احتمالاً عربستانی‌ها بگویند بازی متفاوت و دشواری با کره داریم، اما باید بهترین خودمان باشیم و بازی خیلی خوبی انجام دهیم.

مانچینی راجع به نفرات درخشان تیم فعلی عربستان و در اختیار داشتن یک بازیکن ۱۶ ساله به نام طلال حاجی، توضیح داد: طلال بازیکن جوانی است که خیلی خوب تلاش می‌کند و آینده درخشانی دارد. ابتدا باید بگویم در آینده نزدیک خیلی بیشتر بازی می‌کند و عملکرد ایده‌آلی خواهد داشت.

وی درباره تقابل با یورگن کلینزمن هم توضیح داد: کلینزمن بازیکن و مهاجم خیلی خوبی بود. الان هم سرمربی و مدیر خیلی خوبی است و در تیم‌های باشگاهی و ملی زیادی کار کرده.

سرمربی تیم ملی عربستان در پاسخ به سؤال یک خبرنگار ایرانی مبنی بر اینکه خیلی‌ها می‌گویند کره جنوبی با تساوی برابر مالزی ترجیح داد سعودی‌ها را به جای ژاپن در یک هشتم انتخاب کند و آیا کلینزمن فردا با این اتفاق پشیمان می‌شود، با طعنه و لبخند گفت: واقعاً نمی‌دانم. فردا بازی خیلی سختی است و هر دیداری سخت خواهد بود. باید از کلینزمن بپرسید.

علی لجامی بازیکن تیم ملی فوتبال عربستان هم در این نشست عنوان کرد: ابتدا بابت تمام حمایت‌ها تشکر می‌کنم. در هر بازی برای بهتر شدن تلاش می‌کنیم.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا