ورزش

قائم مقام ملوان: اغوای عمری؟ از ستاد کل لیست بازیکنان سرباز را می‌گیریم/ از سازمان لیگ استعلام خواهیم گرفت

(آوازه) :

تسنیم: تیم فوتبال ملوان در نیم فصل لیگ بیست و سوم به دنبال تقویت تیمش است. از آنجایی که ملوان تنها تیم نظامی لیگ برتر است می‌تواند بازیکن سرباز هم جذب کند. در همین رابطه نام ۵ بازیکن سرباز از جمله محمد عمری برای انتقال به تیم شمالی مطرح شده است.

این در حالی است که اختلافاتی میان باشگاه پرسپولیس و این بازیکن جوان وجود دارد. عمری با وجود مجوز سازمان نظام وظیفه ترجیح داد زودتر از موعد دفترچه خدمت خود را پست کند، اما روز گذشته (یکشنبه) معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با انتشار اطلاعیه‌ای در خصوص محمد عمری، انعقاد قرارداد و جذب این بازیکن را «تخلف و اغوا» دانست.

رامبد رشیدی قائم مقام باشگاه ملوان در مورد آخرین وضعیت جذب محمد عمری به خبرنگار تسنیم گفت: باشگاه ملوان برای جذب سرباز طبق قانون عمل می‌کند. بر این اساس ابتدا لیست بازیکنان سرباز را از ستاد کل نیرو‌های مسلح دریافت می‌کنیم و با بازیکنی وارد مذاکره نمی‌شویم مگر اینکه لیست بازیکنان از سوی ستاد کل به ما برسد؛ بنابراین وقتی بازیکنی در لیست سربازان وجود دارد، این موضوع به معنای اغوا نیست.

وی افزود: این اولین باری نیست که بازیکنان سرباز برای گذراندن خدمت سربازی خواستار حضور در تیم ملوان هستند. ضمن اینکه سال آینده قطعاً تعداد سربازان خیلی بیشتر خواهد شد. بنا بر بعضی آمار شاید ۵۰ بازیکن سرباز سال بعد داوطلب پیوستن به تیم ما باشند. آیا باشگاه ملوان می‌تواند با همه بازیکنان سرباز قرارداد امضا کند؟ قطعاً خیر. بعضی بازیکنان سرباز برای اینکه فرصت را به دلیل ترافیک و تعدد سربازان از دست ندهند و سال بعد ناچار به بازی در دسته‌های پایین‌تر یا پادگان نشوند، زودتر از موعد دفترچه خود را پست کردند. اینکه چه شرایطی برای بازیکن اتفاق افتاده یا در باشگاه آن‌ها وجود دارد، ما از آن‌ها بی‌اطلاع هستیم.

قائم مقام باشگاه ملوان تصریح کرد: باشگاه ما فراتر از قانون عمل نخواهد کرد و برای جذب بازیکن سرباز از سازمان لیگ استعلام می‌گیرد. اگر مجاز به جذب بازیکنان باشیم، آن‌ها را جذب می‌کنیم در غیر اینصورت با توجه به تعدد سربازان حاضر اصراری به جذب بازیکن سرباز خاص نداریم. این اولین باری نیست که بازیکنان سرباز خواستار بازی در تیم ملوان هستند. از همین حالا بعضی بازیکنان سرباز درخواست کردند که سال آینده در لیست ملوان جای بگیرند و در این بازار واقعاً کمبود بازیکن سرباز نداریم! با این شرایط نیازی به اغوای بازیکنان نداریم و طبق قانون پیش می‌رویم.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا