ورزش

 فیفا به پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال ورود می‌کند؟

(آوازه) :

عدم تأیید وکلای سرمربی پرتغالی پیشین تیم فوتبال استقلال برای دریافت مطالبات‌شان از فیفا دردسرهایی را برای این باشگاه بوجود آورده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال به دلیل شکایت ریکاردو ساپینتو و دستیارانش بسته است. مسئولان استقلال طی رایزنی با فیفا درخواست کردند از محل مطالبات این باشگاه پول سرمربی پرتغالی پیشین استقلال و دستیاران او پرداخت شود.

فیفا با درخواست استقلال موافقت کرد و مسئولان این باشگاه موضوع را به وکلای ساپینتو اعلام کردند. وکلای ساپینتو اما تا امروز تأییدیه پرداخت مطالبات‌شان از سوی فیفا را نداده‌اند. همین مسئله باعث شده پنجره نقل‌وانتقالات استقلال بسته بماند. باشگاه استقلال در مکاتبات بعدی به فیفا اعلام کرد که وکلای ساپینتو هنوز تأییدیه را نداده‌اند.

فیفا در صورتی که وکلای ساپینتو تأییدیه ندهند فرصت دوباره‌ای به آنها خواهد داد و اگر این فرصت به پایان برسد مجوز باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال را صادر می‌کند. مسئولان استقلال با توجه به حذف تیم‌شان از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل داشتن پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی، این بار زودتر وارد ماجرا شده‌اند تا اتفاقات سال گذشته تکرار نشود.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا