اقتصادی

عنابستانی، عضو کمیسیون تلفیق: مجلس بیشترین همکاری را در تدوین بودجه با دولت داشت/ مشخص نیست در مورد ناترازی بودجه چطور به رئیس‌جمهور گزارش می‌دهند

(آوازه) :

ایلنا: عضو کمیسیون تلفیق بودجه با تاکید بر اینکه دولت در این دوره بیشترین همکاری را از جانب مجلس در تدوین بودجه دیده است، گفت: نمی دانم چطور به رئیس جمهور گزارش می دهند که مصاحبه هایی در خصوص ناترازی بودجه و افزایش هزینه های دولت انجام شده است.

علی اصغر عنابستانی در نشست علنی نوبت صبح امروز (شنبه، ۷ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در جریان بررسی تبصره ۱۰ بودجه ۱۴۰۳، عنوان کرد: امروز با مصاحبه های متعددی از عزیزان دولتی مواجه هستیم و حتی خود آقای رئیس جمهور نیز چنین اظهاراتی را داشته است که نمی دانم چطور به ایشان گزارش دادند که مجلس بودجه را ناترازتر و هزینه های دولت را افزایش داده است که رئیس جمهور نیز چنین مصاحبه ای انجام داده است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی افزود: در طول هفته گذشته در صحن و کمیسیون تلفیق همه تلاش ما این بود که هزینه های بودجه افزایش پیدا نکند و بودجه ناتراز نشود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه، تصریح کرد: دولت یکی از بهترین همکاری ها را در تدوین بودجه از مجلس دیده است اما مصاحبه ها کار خوبی نیست و فرافکنی محسوب می شود.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا