حوادث

ضرب و جرح در کمپ ترک اعتیاد؛ معتاد ۴۰ ساله به قتل رسید

(آوازه) :

فارس: امروز سه شنبه ۳ بهمن ماه ۱۴۰۲، رئیس پلیس آگاهی پایتخت سردار علی ولیپور گودرزی از دستگیری عوامل قتل مردی حدودا ۴۰ ساله در حومه تهران خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی تهران در توضیح این خبر بیان داشت: وقوع مرگ مشکوکی توسط یکی از بیمارستان‌های شهر تهران به پلیس آگاهی تهران اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره دهم این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه کارآگاهان و با حضور مأموران در پزشکی قانونی مشخص شد که متوفی به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشته و با اصابت جسم سختی مصدوم شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت با بیان این موضوع که متوفی توسط عوامل کمپ ترک اعتیاد واقع در حومه شرق تهران به بیمارستانی در شهر تهران منتقل شده بود از دعوت برادر متوفی به پلیس آگاهی خبر داد.

برادر متوفی در خصوص حضور متوفی در کمپ ترک اعتیاد گفت که برادرش چند ماه قبل از شهر‌های جنوبی کشور به تهران عزیمت کرده است، ولی بعد از گذشت چند ماه، عوامل کمپ ترک اعتیاد با وی تماس و اظهار داشته اند که برادرم برای ترک اعتیاد در کمپ بستری بوده است، ولی به علت بیماری قلبی به بیمارستان منتقل شده و در آنجا فوت کرده است.

کارآگاهان در ادامه بررسی‌های پلیسی با دعوت مسئولان کمپ به دست آوردند که متوفی ۴ روز قبل از فوت، توسط فرد ناشناسی با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به صورت دست و پا بسته به کمپ برای ترک اعتیاد منتقل شده است و مسئولان کمپ مدعی بودند که هنگام انتقال متوفی به کمپ آثار جراحت و ضرب و جرح بر روی بدن وی مشهود بوده است.

سردار ولیپور گودرزی تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان با شناسایی موتورسوار به دست آوردند متوفی قبل از حضور در کمپ، تلفن همراه موتورسوار را سرقت کرده است و موتورسوار ضمن به دام انداختن سارق، وی را برای ترک اعتیاد به کمپ به صورت دست و پا بسته منتقل کرده است، ولی موتورسوار منکر هر گونه ضرب و جرح شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: برای کشف حقیقت کارآگاهان ۷ تن از مسئولان کمپ ترک اعتیاد را به طور جداگانه تحت پی جوئی‌های انتظامی قرار دادند و بدین ترتیب کارآگاهان به دست می‌آورند مقتول در مدت ۴ روز که در کمپ ترک اعتیاد حضور داشته است ناسازگاری و بی نظمی داشته که توسط یکی از مسئولان کمپ مورد ضرب قرار گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به دستگیری ضارب متوفی تصریح کرد: قاتل اقرار داشت که مقتول همواره در کمپ به ایجاد خراب کاری و مزاحمت برای سایر افراد می‌پرداخت و به تذکر مسئول کمپ بی اعتنایی می‌کرد که یک روز پس از دیدن اینکه به حرف‌های ما بی اعتنایی می‌کند او را مورد ضرب و جرح قرار دادم، ولی متوفی از حال رفت و پس از اعزام به بیمارستان با خبر شدم که فوت کرده است.

سردار ولیپور گودرزی با بیان اینکه در این عملیات پلیسی، فرد ضارب و شخصی که مقتول را به کمپ ترک اعتیاد انتقال داده است دستگیر شد، اضافه کرد: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا