تکنولوژی

شرایط پیش فروش خودرو کوییک GXR-L سایپا – بهمن 1402

شرایط پیش فروش خودرو کوییک GXR-L سایپا در بهمن 1402 اعلام شد. سایپا کوییک جی ایکس آر ال به‌شکل پیش فروش در این طرح به مشتریان عرضه می‌شود.

گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد آن دسته از متقاضیانی که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در دی ماه برای خرید کوییک GXR-L فرایند ثبت نام اولیه را انجام داده بودند و در تاریخ 1 بهمن 1402 نیز پیامک دریافت کردند، در این بخشنامه امکان واریز وجه و تکمیل ثبت نام را خواهند داشت. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات فروش سایپا کوییک جی ایکس آر ال آشنا خواهیم شد.

شرایط پیش فروش خودرو کوییک GXR-L سایپا

شرایط پیش فروش خودرو کوییک GXR-Lشرایط پیش فروش خودرو کوییک GXR-L

شرکت سایپا در این طرح، کوییک جی ایکس آر ال را با مبلغ علی‌الحساب 185 میلیون و 800 هزار تومان به مشتریان عرضه می‌کند. موعد تحویل این خودرو نیز تیر – مرداد 1403 اعلام شده است. ضمن این‌که قیمت خودرو همان قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود.

شرایط عمومی این طرح:

  • هر کد ملی فقط می‌تواند برای یک دستگاه خودرو ثبت نام کند.
  • حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال تمام در نظر گرفته شده و متقاضیان باید گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم را ارائه دهند.
  • امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو) وجود ندارد.
  • امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به شکل وکالتی نیز در این طرح وجود ندارد.
  • مشتریان حقوقی اجازه ثبت نام را نخواهند داشت.
  • متقاضانی که طی 48 ماه اخیر نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو و طی 24 ماه اخیر نزد سایر خودروسازان ثبت نام کردند و فاکتور خودرو برای آنها صادر شده، اجازه ثبت نام را نخواهند داشت.

سایپا سایپا کوییک شرایط فروش خودرو


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا