ورزش

سیدجلال: در زمان کی‌روش برای او برنامه اختصاصی می‌ساختند اما الان نه / کاملا مشخص بود که برای آقایان، کی‌روش مهم بود نه تیم ملی

(آوازه) :

فارس: پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و تفاوت این تیم با تیم زمان کی‌روش صحبت‌های جالبی مطرح کرد.

 

سیدجلال حسینی  در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: برخلاف برخی نظرات به نظر من تیم ملی دو بازی سخت را پشت سر گذاشت و باید از بچه‌های ملی‌پوش ممنون بود که با تلاش زیاد در این تورنمنت سخت موفق شدند دو برد از دو بازی به دست بیاورند. به نظر من این تورنمنت در شرایطی برگزار می‌شود که تیم‌ها فاصله نزدیکی با یکدیگر دارند به طوری که دیدید تیمی مثل تیم ملی ژاپن که تدارکات بسیار خوبی برای این مسابقات انجام داده بود، به عراق باخت و حتی در بازی اول هم صلابتی که انتظار داشتیم را نداشت و این نشان می‌دهد که تیم‌ها به هم نزدیک شدند و دیگر نمی‌توان انتظار بازی‌های راحت داشت.

 

وی ادامه داد: در شرایط فعلی بازیکنان تیم ملی و کادر فنی تلاش زیادی می‌کنند اما باید این را در نظر گرفت که تیم ملی سال‌هاست در آسیا قهرمان نشده اما همین موضوع انتظارات زیادی از ملی‌پوشان به وجود آورده است که به نظر من باید این انتظارات کمتر شود تا بچه‌ها بتوانند در آرامش کار کنند.

 

متأسفانه حمایت‌هایی که در گذشته از تیم ملی می‌شد را شاهد نیستیم و باید شرایط بگونه‌ای باشد که از تیم ملی حمایت کامل شود. در شرایط فعلی کادر فنی و بازیکنان تلاش زیادی می‌کنند اما باید تمرکز خود را حفظ کنند تا با ارائه بازی‌های خوب نتیجه هم بگیرند. امیدوارم مردم هم برای تیم ملی دعا کنند چون در این شرایط همه باید در کنار تیم ملی باشیم.

 

پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در مورد بازی بعدی تیم ملی مقابل امارات گفت: همانطور که گفتم بازی‌ آسان دیگر وجود ندارد و بازی با امارات هم برای تیم ملی سخت خواهد بود هر چند که صعود کشورمان به مرحله بعد قطعی شده اما باید در نظر گرفت که بازی سنگینی در پیش خواهیم داشت. مطمئنا هر بازی شرایط خاص خودش را دارد همانطور که مربیان در هر بازی یک ترکیب جدید به میدان می‌فرستند و به همین خاطر از حالا باید این را گفت که بازی با امارات هم بازی سختی است و نمی‌توان از حالا تیم ملی را برنده دانست. بازیکنان تیم ملی هم به خوبی می‌دانند که بازی با امارات با بازی با هنگ‌کنگ و فلسطین متفاوت خواهد بود و مطمئنا تیم ملی با یک شرایط جدید به میدان خواهد رفت.

 

ملی‌پوش اسبق کشورمان که تجربه حضور در سه جام ملت‌ها و یک جام جهانی را در کارنامه دارد، با انتقاد از عدم حمایت از تیم ملی از سوی برخی از برنامه‌های تلویزیونی اظهار داشت:‌ زمانی که کی‌روش سرمربی تیم ملی بود، می‌دیدیم که یک برنامه ورزشی کاملا در اختیار او بود و حتی بارها برای این مربی برنامه اختصاصی می‌ساختند. از کی‌روش همه جوره حمایت می‌کردند و کاملا مشخص بود که برای آقایان، کی‌روش مهم بود نه تیم ملی! الان هم باید شرایط همانگونه باشد و از تیم ملی حمایت شود. بازیکنان تیم ملی با افتخار تلاش می‌کنند و لایق قدردانی هستند. باید از این تیم حمایت شود.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا