ورزش

ستاره استون‌ویلا: با پیراهن زنانه بازی می‌کنیم!

[ad_1]

(آوازه) :

ورزش سه: لئون بیلی، ستاره جامائیکایی استون ویلا، از فدراسیون فوتبال کشورش به شدیدترین شکل ممکن انتقاد کرد.

فوتبالیست استون ویلا به شدت از فدراسیون فوتبال جامائیکا عصبانی است و این موضوع را در یک پادکست بیان کرد.

شکی نیست که لئون بیلی (کینگستون، جامائیکا، 1997) یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های فوتبال جامائیکا است. وینگر استون ویلا با 12 گل و 11 پاس گل یکی از مهره های کلیدی فصل خوب تیم اونای امری است، اما در این تعطیلات ملی او از فرصت استفاده کرد و در پادکست “بیایید صادق باشیم”، به شدت از فدراسیون فوتبال کشورش انتقاد کرد.

بیلی گفت: «فوتبال در جامائیکا اصلا حرفه‌ای نیست. بسیاری از مردم نمی دانند که بیشتر اوقات من خودم پروازهایم را برای حضور در جامائیکا رزرو می‌کنم زیرا آنها در فدراسیون فوتبال خیلی حرفه‌ای نیستند. شما تمام اطلاعات پرواز خود را در ساعت 23 دریافت می‌کنید. آخرین باری را که از فدراسیون یک دلار دریافت کردم را به یاد نمی‌آورم.»

ببلی ادامه داد: «وقتی می‌گویم حرفه‌ای نیستند، منظورم این است که حتی تجهیزات ورزشی کافی نیز در آنجا وجود ندارد. وقتی به مرکز ورزشی می‌رسید، تنها چیزی که به شما می‌دهند یک پیراهن است. در روز بازی آنها شما را مجبور به پوشیدن تی‌شرت زنانه می‌کنند.»

بیلی به خاطر این اظهارات از تیم ملی جامائیکا برای این فیفادی کنار گذاشته شد و فدراسیون فوتبال نیز همه ادعاهای او را تکذیب کرده است.

[ad_2]

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا