ورزش

ستاره‌های پرسپولیس در پادگان! | سایت انتخاب

(آوازه) :

ورزش سه: در حالی که خدمت سربازی شش بازیکن از روز یکم بهمن آغاز شده بود، سازمان نظام وظیفه نیز سرانجام تقسیم‌بندی آن‌ها را انجام داد و مشخص شد که این نفرات در ترکیب تیم ملوان بندرانزلی حضور خواهند داشت.

این بازیکنان صبح امروز و با دریافت کد خدمت سربازی، راهی پادگان شدند تا رسما سربازی خود را انجام دهند و با طی مراحل اداری، به ملوان بندرانزلی ملحق شوند و پیراهن این تیم سفیدپوش و پرطرفدار فوتبال ایران را برتن کنند.

میلاد سرلک، محمد عمری، حبیب فرعباسی، نیما انتظاری و جلال مداحی پنج بازیکنی هستند که به همراه رضا غندی‌پور، به عنوان بازیکن سرباز در ملوان حضور خواهند داشت.

نکته جالب اینکه غندی‌پور و مداحی به ترتیب در لیست جوانان و امید ملوان حضور خواهند داشت و چهار بازیکن دیگر در فهرست بزرگسالان قرار می‌گیرند.

به این ترتیب ملوان به عنوان یکی از فعالترین تیم‌های نقل و انتقالات، بعد از چند فصل با بازیکنان سرباز مشهور و نامدار شرایط بهتری در نیم فصل دوم خواهد داشت.

این در حالی است که بازیکنان جدید ملوان بعد از انجام امور اداری، قرارداد خود را هم با این تیم امضا خواهند کرد تا رسما به عنوان شاگردان جدید مهدی تارتار به این سرمربی معرفی شوند.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا