ورزش

دستور سرمربی مشهور: سردار آزمون را برایم بگیرید

(آوازه) :

ورزش سه: بحث‌های نقل و انتقالاتی درباره سردار آزمون وارد فاز جدیدی شده است.

 

در تابستان گذشته یکی از جذاب‌ترین انتقال‌های فوتبال ایران اتفاق افتاد و سردار آزمون با قراردادی قرضی از بایرلورکوزن راهی رم شد تا در پایتخت ایتالیا شاگرد ژوزه مورینیو شده باشد.

 

در ابتدا این انتقال با واکنش تند هواداران رم مواجه شد و آن ها سردار را گزینه مناسبی برای تیمشان نمی‌دانستند اما مهاجم ایرانی بدون توجه به حواشی به کار خود ادامه داد تا اینکه اخیرا به تعویض طلایی ژوزه مورینیو نیز تبدیل شده بود و هرگاه که به زمین می‌رفت تاثیرگذار ظاهر می‌شد.

 

از یکی دو هفته قبل بود که اخبار درباره علاقه باشگاه اسپانیایی سویا به جذب سردار آزمون اوج گرفت. رسانه‌های معتبر مدعی شدند که این باشگاه قصد دارد برای تقویت فاز هجومی خود آزمون را به خدمت بگیرد و حتی لورکوزن نیز تمایل دارد او را به شکل دائمی به پرافتخارترین تیم لیگ اروپا بفروشد.

 

اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد و حتی با وجود جدایی مورینیو سردار به جدایی از رم پاسخ منفی داد و اعلام کرد که حداقل تا آخر فصل برنامه‌ای برای جدایی از این تیم ندارد. با این حال موضع قاطع او نیز باعث نشد که به شایعات درباره این مهاجم ایرانی پایان داده شود و در روزهای اخیر اخبار حکایت از آن داشته که باشگاه رئال بتیس به جدیت خواهان به خدمت گرفتن آزمون است.

 

در واقع این باشگاه برای جایگزینی ایگلسیاس خواهان جذب سردار آزمون شده است. در همین راستا منابع اسپانیایی از جمله فوتبال اسپانیا مدعی شده‌اند که سرمربی مشهور بتیس یعنی مانوئل پیگرینی به مدیران این باشگاه اعلام کرده هر طور که شده مقدمات حضور سردار در آندلس را فراهم کنند. همچنین چیمی آویلا و رائول دی‌توماس دیگر گزینه‌های سرمربی مشهور بتیس هستند.

 

در نهایت باید منتظر ماند و دید که چه سرنوشتی در انتظار آزمون خواهد بود. البته مشخصا بعید به نظر می‌رسد او در ژانویه رم را ترک کند.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا