ورزش

خبیری با استعفا از هیئت مدیره پرسپولیس، مدیرعامل خیبر خرم‌آباد شد

(آوازه) :

با اعلام مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به‌عنوان مدیرعامل خیبر منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه خیبر خرم‌آباد، مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر در مورد جدایی فراز کمالوند از این باشگاه گفت: او با من تماس گرفت و گفت دوست دارم به آبادان کمک کنم. کمالوند محبت کرد و از من اجازه گرفت. راه دیگری نداشتم و با توجه به اینکه شرایط بسیار حساسی داریم، نمی‌توانم تیم را بلاتکلیف بگذارم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به همین دلیل با حسین خبیری صحبت کردم و با توجه به اینکه من و او دوست قدیمی هستیم، خبیری این مسئولیت (مدیرعاملی باشگاه خیبر) را پذیرفت. ما از تجربیات کمالوند استفاده می‌کنیم، اما امسال جای هیچ اشتباهی در خرم‌آباد نداریم. خبیری تجربه خیلی خوبی دارد و چندین سال مدیرعامل و عضو هیئت مدیره پرسپولیس بود.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد در مورد اینکه عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را در شرایط سخت این باشگاه به خرم‌آباد آورده است، تصریح کرد: نمی‌توانم علاقه‌ام به پرسپولیس را کتمان کنم، اما مسئولیت من الان در خیبر است و همه وجودم را باید برای این باشگاه می‌گذارم. منافع باشگاه خیبر برای من اولویت دارد. نمی‌دانم چه اتفاقی در باشگاه پرسپولیس افتاده، اما از خبیری خواهش کردم و او بلافاصله پذیرفت.

عبدی عنوان کرد: امیدوارم با مدیریت خبیری و پشتیبانی بنده، تیم ما به آرزوی خود یعنی صعود به لیگ برتر برسد. به باشگاه پرسپولیس واقعاً احترام می‌گذارم، اما واقعاً از مسائل اتفاق افتاده داخل باشگاه پرسپولیس مطلع نیستم.

وی در مورد شایعات حضور خبیری در هیئت مدیره پرسپولیس بیان کرد: واقعاً چنین پیشنهاد و بحث‌هایی برای خیلی سال قبل است. از روزی که مسئولیت و مالکیت خیبر را دارم، به‌عنوان هوادار خیبر لحظه‌ای به هیچ باشگاه دیگری فکر نکردم. حساسیت موضوع خیلی زیاد است و امسال حق اشتباهی نداریم. واقعاً همه زحمت می‌کشند و امیدوارم همه از کادر فنی و مدیریت حمایت کنیم.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا