ورزش

تصمیم مهم از هیات مدیره زوج پرسپولیس!

(آوازه) :

ورزش سه: در شرایطی که باشگاه پرسپولیس هنوز نام اوسمار لوس ویرا را به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی نکرده این احتمال وجود دارد که این موضوع نیز منتفی شده باشد و باشگاه همچان به دنبال سرمربی خارجی  قطعی است.

روز سه‌شنبه و در  مصاحبه با تلویریون باشگاه پرسپولیس رضا درویش اعلام کرد طی یکی دو روز آینده سرمربی معرفی خواهد شد، اما همان طور که قابل پیش بینی بود این اتفاق رخ نداد و تیم پرسپولیس بدون سرمربی راهی اردوی دوبی شد.

در عین حال خبری از اعلام رسمی سرمربیگری موقت اوسمار لوس ویرا هم نشد تا این احتمال که باشگاه پرسپولیس همچنان دنبال سرمربی قطعی جدید است دوباره تقویت شود و بحث گزینه‌ها پیش بیاید. درویش صبح امروز نیز در مصاحبه‌ای دو روز دیگر وقت خواست، اما به نظر می‌رسد سرمربی پرسپولیس فردا یا پس فردا مشخص خواهد شد.

از سوی دیگر حذف تیم ملی عمان و چراغ سبزی که برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه خود نشان داد دوباره احتمال رویکرد باشگاه به این مربی را زنده کرده هر چند باید دید مساله کار نکردن در فوتبال آسیا و بازگشت به خانواده از سوی برانکو چطور بعد از حذف تیم ملی عمان قرار است حل و فصل شود.

با این وجود گفته می‌شود امشب (جمعه شب) جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به صورت فوق‌العاده برگزار خواهد شد تا رضا درویش مدیرعامل باشگاه دوباره گزینه‌هایی را به هیات مدیره معرفی و از آن‌ها برای مذاکرات نهایی مجوز دریافت کند.

البته احتمال بررسی سرمربیگری اوسمار تا پایان فصل هم در این جلسه نیز مطرح شده، اما صحبت از دو گزینه جدید برای معرفی به هیات مدیره است که دوباره گمانه زنی‌ها را در این مورد بیشتر خواهد کرد.

با این وجود نکته اینجاست که  بعد از استعفای حسین خبیری از حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس این جمع ناقص شده است. خبیری که ظاهرا مدیرعاملی باشگاه خیبر خرم آباد را طی سه دقیقه گفتگو با مالک این باشگاه قبول کرده از حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس استعفا کرده و قاعدتا نباید در جلسه امشب حضور داشته باشد.

گفتنی است خرداد ماه امسال بعد از تغییراتی که در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس رخ داد و رضا درویش از این جمع بیرون رفت این هیات شامل حسین شهریاری، حسین خبیری، مجید پوراحمدی، پیمان حدادی و محمد دلبری به عنوان عضو بوده و حالا با استعفای خبیری این هیات مدیره چهار نفره و ناقص شده است.

در عین حال اگر واقعا خبیری استعفا داده باشد و استعفای او توسط وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع  قبول شده و او در این جلسه شرکت نکند به خاطر زوج بودن تعداد اعضای هیات مدیره، سه نفر از آن‌ها باید رای بدهند و برای انتخاب سرمربی نظر سه نفر از آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا