ورزش

بازگشت علیپور به پرسپولیس احتمالا منتفی است

(آوازه) :

ورزش سه: بعد از چراغ سبز آقای گل سابق سرخ‌ها به معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس و انتشار استوری‌های اینستاگرتامی که او از اشتیاقش به بازگشت خبر داده بود باشگاه پرسپولیس هفته گذشته برای انتقال علی علیپور  نامه‌‎ای به باشگاه ژیول ویسنته ارسال کرد تا شرایط انتقال او را جویا شود.

باشگاه پرتغالی جواب نامه پرپسولیس را نداد، اما  به علی پور اعلام کرد چنانچه قصد دارد راهی تیم دیگری شود باید قراردادش را به مدت دو سال دیگر تمدید کند و به صورت قرضی جدا شود، اما از آنجایی که در فوتبال ایران جذب لژیونر‌ها به صورت قرضی ممنوع است به نظر می‌رسد این انتقال منتفی شده باشد.

قرارداد علیپور با ژیل ویسنته در پایان این فصل تمام خواهد شد و به نظر می‌رسید اگر باشگاه پرتغالی با انتقال او موافقت کند مبلغ رضایتنامه این بازیکن با توجه به مدت کوتاهی که از قراردادش باقی مانده معقول و پذیرفتنی باشد و این انتقال صورت بگیرد، اما با سنگی که ژیل ویسنته جلوی پالی علیپور گذاشت به نظر می‌رسد این انتقال منفی شده باشد.

باید دید بعد از شرایط سختی که در انتقال جواد آقایی پور و سپس علی علیپور ایجاد شد باشگاه پرپسولیس همچنان دنبال جذب گزینه دیگری در خط حمله خواهد رفت یا قید اضافه کردن بازیکن در این منطقه را می‌زند و با مهاجمان فعلی به کار ادامه خواهد داد.

گفتنی است چنانچه علیپور به پرسپولیس می‌آمد، به خاطر پر بودن لیست بازیکنان خارجی باشگاه باید نبیل باهویی را از لیست خارج می‌کرد، اما به نظر می‌رسد اگر بحث جذب علیپور کاملا منتفی شود باهویی هم در پرسپولیس ماندنی خواهد شد.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا