جهان

احتمال انتخاب یک زن به عنوان زوج انتخاباتی ترامپ

(آوازه) :

فارس: «کسی به عنوان معاون رئیس‌جمهور انتخاب می‌شود که آنقدر‌ها هم از انتخابش شگفت‌زده نمی‌شوید». ترامپ روز یکشنبه در ایالت نوادا این حرف را درباره زوج انتخاباتی خود برای بازگشت به کاخ سفید زد.

رسانه‌های نزدیک به جمهوری‌خواهان از قبیل نیویورک دیلی پست، شبکه فاکس نیوز و وبگاه تاون هال روز شنبه و امروز یکشنبه، گمانه‌زنی‌ها درباره فهرست افراد مدنظر دونالد ترامپ برای پست معاون ریاست جمهوری آمریکا را تشدید کردند.

آن‌ها فهرستی از افراد را به عنوان زوج احتمالی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر کردند که در آن، وجود نام سیاستمداران زن خبرساز شده است.

در این فهرست نام تعدادی از رقبای جمهوری‌خواه ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری دیده می‌شود که طی هفته‌های اخیر به نفع او انصراف دادند: ویویک راماسوامی، سناتور تیم اسکات و فرماندار فلوریدا ران دسانتیس.

در شرایطی که بی‌توجهی نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل در دولت ترامپ به فشار‌ها برای خروج از انتخابات ادامه دارد، رسانه‌های حزب جمهوری‌خواه می‌گویند که «الیز استفانیک» قانونگذار ارشد جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان، «کَری لیک» نامزد مورد حمایت ترامپ برای مجلس سنا و «کریستی نوئم» فرماندار داکوتای جنوبی ممکن است به عنوان معاون ترامپ انتخاب شوند.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا