ورزش

مرفاوی: اجازه دهند خود نکونام تیم را ببندد

(آوازه) :

 صمد مرفاوی معتقد است که استقلال با داشتن نکونام می‌تواند روز‌های بهتری را تجربه کند. سرمربی سابق استقلال صحبت‌های خود را با این جملات شروع کرد: «اینکه قهرمانی از دست رفت، به نظرم چیزی از ارزش‌های استقلال کم نمی‌کند، استقلال برد‌های خوبی داشت و نتایج خوبی گرفت، امتیازات زیادی جمع کرد، هفته‌ها در صدر بود و در نهایت با کمترین اختلاف قهرمانی را از دست داد. قشنگی فوتبال هم به همین چیز‌ها است. بالاخره باید یک تیم قهرمان می‌شد.»

مرفاوی در ادامه صحبت‌های خود به این جمله اشاره کرد: «با توجه به تغییرات مدیریتی فکر می‌کنم اوضاع بهتر است، تیم مالک پیدا کرده و می‌تواند به نفع استقلال باشد، باید خیلی زود وارد نقل و انتقالات شوند و بازیکنان مورد نیاز را جذب کنند. دربرخی پست‌ها استقلال به بازیکن نیاز دارد و ضعف هایش را باید پوشش دهد.»

 مرفاوی به این موضوع مهر تایید زد که استقلال قطعا به بازیکنانی نیاز دارد که در حد و اندازه این باشگاه باشند: «صددرصد استقلال به بازیکنانی نیاز دارد که تفکر و انگیزه قهرمانی داشته باشند. تیم باید به یک آرامش خوبی دست پیدا کند و با تفکر قهرمانی وارد رقابت‌های بعدی شود.»

پیشکسوت باشگاه استقلال درنهایت از نکونام برای تداوم حضور در این تیم حمایت کرد: «اولا اینکه خیلی زود باید تصمیم بگیرند و تکلیف تیم را روشن کنند. نکونام تیم را خوب جمع کرد و شرایط را برای امتیازگیری مهیا کرد، البته باید مسائل اختلافی و حاشیه‌ای را بهتر جمع می‌کرد. به هر حال معتقدم که باید به مربی فرصت داد تا بتواند خودش تیمش را ببندد، سبک بازی اش را جا بیندازد تا تیمش را به قهرمانی برساند.»

 


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا