ورزش

فوری: طارمی وارد باشگاه اینتر شد

(آوازه) :

 مهدی طارمی لحظاتی قبل به همراه فدریکو پاستورلو، ایجنت مشهور فوتبال ایتالیا و جهان وارد دفتر باشگاه اینتر شد تا مراحل عقد قراردادش با این تیم را انجام بدهد.

2052414

این ستاره فوتبال ایران که روز گذشته به همراه پاستورلو وارد میلان شده و حضورش در این شهر جلب توجه زیادی برای رسانه‌های فوتبال ایتالیا داشت، حالا برای انجام آخرین مراحل قراردادش به ساختمان باشگاه اینتر رفته تا احتمالا امضای قرارداد و تصاویرش همراه با پیراهن این تیم را ثبت کند.

هواداران نراتزوری به شدت پیگیر جذب حضور طارمی در این تیم بودند و خبرنگاران زیادی در زمان حضور مهدی طارمی در دفتر باشگاه اینتر، به آنجا رفتند تا لحظه حضورش در ساختمان این باشگاه را منتشر کنند.

طارمی همراه با پاستورلو که احتمالا مراحل قراردادش را به‌عنوان مدیر برنامه پیش می‌برد، در یک خودرو بی‌ام‌و مقابل باشگاه اینتر حضور داشتند که تصویر واضح از آنها به ثبت نرسیده است.

ستاره ایرانی پس از چهار سال درخشان در پورتو و کسب هفت جام و عنوان آقای گلی، به دنبال ماجراجویی جدیدی در اینتر میلان است و تا ساعاتی دیگر قراردادش با این باشگاه را نهایی می‌کند و رسما به قهرمان سری آ اضافه می‌شود.


منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا