گیمینگ

شایعه‌ای جدید در دنیای بازی: Resident Evil 9 به سبک جهان باز خواهد بود

در جدیدترین اخبار از دنیای بازی‌های رایانه‌ای، منابع نزدیک به شرکت Capcom خبر از تغییر بزرگ در سری بازی‌های محبوب Resident Evil می‌دهند. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط یک منبع مطلع که به نام Dusk Golem شناخته می‌شود، ظاهراً قسمت نهم از این سری بازی، که Resident Evil 9 نام دارد، به سبک جهان باز (Open-World) ساخته خواهد شد.

این تصمیم پس از موفقیت Dragon’s Dogma 2 در گسترش قابلیت‌های جهان باز در RE Engine، موتور بازی‌سازی داخلی Capcom، گرفته شده است. گفته می‌شود که Capcom علاقه‌مند است تا از این دستاورد در Resident Evil 9 و همچنین در بازی Monster Hunter Wilds استفاده کند.

اگرچه هنوز اطلاعات رسمی از سوی Capcom درباره این بازی منتشر نشده است، اما گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارد که عرضه آن برای سال 2025 برنامه‌ریزی شده است. تاریخ عرضه بازی در نظر گرفته شده منطقی به نظر می‌رسد، زیرا این شرکت به طور متوسط هر چهار سال یک بار، نسخه‌ای جدید از سری بازی‌های اصلی Resident Evil را منتشر می‌کند.

با توجه به موفقیت‌های قبلی Capcom در ارائه بازی‌های جهان باز و استفاده از RE Engine، انتظار می‌رود که Resident Evil 9 تجربه‌ای متفاوت و جدید را به طرفداران این سری ارائه دهد. با این حال، این تغییر سبک بازی به معنای دور شدن کامل از DNA اصلی Resident Evil نخواهد بود، و عناصر کلیدی داستان و ترس در بازی حفظ خواهند شد.

Capcom همچنین در حال کار بر روی حداقل چهار بازی دیگر از سری Resident Evil است که شامل یک بازسازی از Resident Evil 5 و چندین اسپین‌آف می‌شود. امیدواریم که اطلاعات بیشتری در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار گیرد.

منتخب کاربران

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا